BIFIDUS AKTIF

Bifidus Aktif začínal v roce 2004 v Shadowboxu, pro který dlouhá léta psal články a reporty, a poté se stal známou tváří i díky své práci PR manažera Let It Rollu. Své sety naplňuje tanečními hity k prasknutí tak, aby si celý parket zaskákal, ale myslí i na milovníky klasik, tvrdších věcí a dubstepu

DEADLY VIPERZ (AKIRA & ANAKIN)

Deadly Viperz - dva sehraní DJs Akira & Anakin - jsou na české scéně nejlepší volbou, pokud chcete slyšet nejčerstvější novinky i zapomenuté klasiky - vše spojené vypilovanými mixy - a navíc vidět působivou show (místy i s tanečními kreacemi), podávanou charizmaticky a s nadhledem...

HALBAX

Dj Halbax, mladá krev, která vnesla nový nádech na scénu drum n bassu. Tenhle nadějný, talentovaný DJ je známý svou precizností a rozmanitostí žánrů ve svých mixech. Jako student strojní fakulty ví, jak sestavit pořádný mix, aby se každá párty stala nezapomenutelná a jedinečná.

N:FORCE

N:Force je český neurofunkový DJ a promotér. Zakladatel projektu Neurofunk Will Never Die, člen Let It Roll bookingu, LIR crew, Break Art crew a první z řady Imagination DJs vám během svých setů naservíruje jedinečnou neurofunkovou nálož ze tří decků.

ONE WAY

Polská manželská dvojice, žijící již několik let v Praze, zpestřila nejeden mejdan v Čechách. Eklektické sety, zahrnující hity, zpívané skladby i tvrdší nálože prezentují s lehkostí a veselostí jim vlastní.

PIXIE

Po mnoho let nejoblíbenější domácí dnb DJ, jeho sety si stáhly desetitisíce. K zasloužené popularitě mu pomohla také tvrdá dřina při produkci akcí s T2Bcrew.Aktuálně vede úspěšnou firmu se zvukovou a světelnou technikou a pusobí také jako jeden z promotérů akce Let It Roll On Tour.

SCHOOLER

Schooler je z nové generace djs, kteří se doslova narodili s uměním ovládat tančící dav.Jeho práce za mix pultem byla oceněna v DnB Awards druhým místem v kategorii objev roku 2012 a o rok později se zasloužíl rovněž o druhé místo v nejvyší kategorii DJ roku 2013.

SNOOKEY

Dj Snookey se ve vodách drum n bassu pohybuje od roku 2008, kdy začínala hrávat se sound systémem Ram’n‘bajss. Od roku 2011 je členkou ryze dívčí crew BasSistaz. Její neoblíbenější odnoží dnb je deep a neuro

SUKI

Suki je jednou z nejdůležitějších postav domácí scény, díky níž se odehrály desítky parties a festivalů - Let It Roll především. I přes důležitost jeho práce si umí vyhradit spoustu času na pilování DJingu a předvádí vždy jen perfektní harmonické mixy, sleduje novinky.

THIEW

Thiew je zakladatelem projektu Break Art a na české scéně ho můžeme vidět a slyšet od roku 2004. V současné době je promotérem akcí Break Art Extra a Let it Roll On Tour. Od roku 2012 je součastí LIR bookingu. V jeho setech najdeme to nejaktuálnější ze světové dnb scény napříč všemi odnožemi.

VOLUME PLUS

Volume Plus je zakladatelem Drumbassterds crew a na české scéně ho můžeme vídat za gramci od roku 2010. V současnosti se věnuje hlavně pořádání mejdanu DoubleTrouble. V jeho setech narazíte jak na žhavé novinky, tak i 15 let staré, téměř zapomenuté tracky, které kombinuje společně pomocí 3-4 playerů

BEESU

Člen Let It Roll crew, promotér a DJ reprezent především neurofunkového a deep proudu D&B scény. Za svou dobu na scéně má za sebou velké množství akcí z DJské i organizátorské strany (Let It Roll, Hospitality, RAM Night, X-Massacre, Basslife, Spojuje Nás DNB, Lickweed...)

PMDR

PmdR původem ze slovenská je zástupcem nové generace dnb djs.Po přestěhování do hlavního města ČR se brzy dostal do povědomí hlavně mladších fanoušků dnb a nyní ho můžete vídat na převážné většině klubových mejdanů v Praze hlavně pro jeho rozmanité a energické sety.

TYTO DJS REZERVUJ ZDE

Všechny tyto djs mužeš kontaktovat přes jejich agenta : vladan@letitroll.cz

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas