NOISIA

NOISIA

VISION / DIVISION / INVISIBLE // NL

Není snad na světě člověka, který by o těchto hudebních géniích alespoň jednou v životě neslyšel. Vedle proklamovaného drumandbassu se objevují jejich stopy i v jiných hudebních žánrech jako je minimal, hous, breakbeat, downtempo a v neposlední řadě, ač to může být některým vyznavačům „tvrdého zrna“ proti srsti, ve světě dance/pop music. Díky novátorskému, originálnímu a nebývale preciznímu zvuku, který ve světě jednoduše nemá konkurenci, jsou členové Noisie vyhledáváni těmi nejprestižnějšími labely (Renegade Hardware, Moving Shadow, Ram, Subtitles, Shogun Audio, Virus, Citrus…). Jejich vlastní label se jmenuje Vision, kde vydávají to nejčerstvější ze své tvorby. Ať už jako Noisia nebo jako alter ego "Drifter" jsou oslovováni slavnými jmény k remixování jejich skladeb (Moby, Amon Tobin, Robbie Williams). Své přinesli i do breakbeatu jako Hustle Athletics a založili svůj další label, tentokrát s non d´n´b produkcí, s názvem DiVision. Můžete se těšit na 2 rozdílné SETY - jeden na Let It Roll Main stage a druhý na jejich Noisia Invites label night.

----------------------

Original, emotional, visceral. These are all words that are used to describe Noisia’s music and each is more than justified. In less than a decade the Dutch trio, renowned for their unparalleled technical skill, has gone from releasing drum & bass on now defunct independent labels to crossing multiple genres, scoring for triple A video games, having their music used on trailers for Hollywood blockbusters and producing and remixing tracks for some of the world’s biggest artists. You can expect 2 different sets from Noisia - one taking over Let It Roll Main stage and the second one during ther Noisia Invites label night. Their Outer Edges is going to have a world premiere at Let It Roll, better get ready!


   


Noisia oznámila první termíny připravovaného turné "OUTER EDGES". Holandské trio připravuje nový hudební koncept, který bude během léta k vidění na několika světových festival a Let It Roll bude první z nich. Noisia slibuje svým fanouškům jedinečný hudební zážitek, plný jejich jedinečné produkce a live vystoupení.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas