HYBRIS

HYBRIS

INVISIBLE, DISPATCH // US

Hybris je americký producent žijící v České republice, s historií svých hudebních releasů na jedněch nejprestižnějších vydavatelstvích drum & bassové scény.

Po začátcích v hlavním městě U.S.A. - Washingtonu DC - se rozhodl přestěhovat do Prahy, kde strávil další roky zaměřením se na svůj vlastní unikátní zvuk. Netrvalo tak dlouho a jeho práce přinesla první hudební plod s názvem 'Emergence' - album, které vyšlo v roce 2014 na Invisible Recordings - labelu gigantů Noisia. Toto album se setkalo po celé scéně s velkým ohlasem. Jeho následovník 'Transgressor' - LP vydané o rok později - s větším zaměřením na taneční parkety, se skrz největší DJská jména, dostalo do povědomí drtivé většiny D&B scény. Poi následovné kolaboraco s jmény jako jsou Noisia, Mefjus, Gridlok a Xtrah, aktuálně pracuje na svém dalším sólovém materiálu.

Na další burácející prezentaci jeho unikátního zvuku a DJského umu se můžeme těšit na letošním letním Let It Rollu - Noisia Invites stage night.


Hybris is an American born, Czech based electronic musician, with releases on some of the finest labels in drum and bass. 

After surfacing in the Washington DC drum and bass scene, Hybris moved to Prague, where he spent years crafting his own unique sound. His efforts culminated in his first full length album, Emergence, which was released on Noisia's Invisible Recordings in 2014, and was met with critical acclaim across the board. A more dancefloor focused EP entitled Transgressor soon followed in 2015, and received heavy rotation from some of the scene's top DJs. Since then he has collaborated with Noisia, Mefjus, Gridlok, and Xtrah, and has been logging in long hours on his new solo material. Hybris continues to refine his unique brand of highly intricate, streamlined, sonic artillery and you can enjoy his set at this year Let It Roll's Noisia Invites stage night.


   


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas