FRICTION

FRICTION

SHOGUN AUDIO // UK

Brightonský rodák, který na scénu vtrhl s dravostí sobě vlastní na začátku druhého tisíciletí, posbíral za poslední desetiletí celou řadu prestižních ocenění včetně toho, že byl v rámci Drum & Bass Arena Awards uveden v roce 2011 do D&B Hall Of Fame. Není se tedy čemu divit, že jméno Firction najdete v katalogu takových labelů jako Renegade HardwareHospital nebo Metalheadz, pravým "domovem" mu je ale jeho vlastní label Shogun Audio, který založil v roce 2004 a během následujícíh let se z něj stala jedna z nejdůležitějších značek na světové d"n"b scéně, kam exkluzivně upsal taková jména jako jsou Alix PerezRockwellSpectrasoulIcicleThe Prototypes nebo nově novozélandského Dose.

Frictionova obrovská technická zdatnost a svým způsobem poměrně ostrý styl hraní, neustále stoupající věhlas jeho labelu Shogun Audio, stejně jako hraní po celém světě - to všechno jsou faktory, které mu přinášejí obrovský komerční úspěch. 

"Odměnou" za jeho um i přístup se mu mimo jiné stalo angažmá v britském BBC Radio 1, kde se stal novou tváří tamější d"n"b show.

----------------------

Multi award­winning Friction is one of the most relentless and respected DJ / producers in the world. He entered the coveted D&B Hall of Fame at the 2011 D&B Arena Awards, is known for his masterful technical ability behind the decks, his eclecticism and faultless taste, Friction mesmerises crowds on four decks with unreleased cuts, Shogun & SGN:Ltd unheard gems, classics and VIPs. After releasing music on some of the genre’s most legendary imprints such as Metalheadz and Hospital, in 2004 he founded his own label, Shogun Audio. 
All eyes are now on Friction's long­awaited debut album that is currently in the making. Will we hear some of it on LET IT ROLL WINTER 2015? Let's find out for ourselves.


   


Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

marek@letitroll.cz

Worldwide PR, Marketing

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

 

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ 2017

Doprovodné aktivity

aktivity@letitroll.cz


Odkazy

Sledujte nas