Další mezník v historii Let It Rollu! Zhodnocení festivalu Let It Roll Open Air 2015

Další mezník v historii Let It Rollu! Zhodnocení festivalu Let It Roll Open Air 2015

Třídenní Let It Roll 2015 je již minulostí a na letošní ročník budeme vzpomínat jako na přelomový. Festival navštívil rekordní počet fanoušků, vystoupil zde doposud největší počet účinkujících na nejvyšším počtu pódií za dobu od počátku konání festivalu Let It Roll. Celé zhodnocení ve článku...Třídenní Let It Roll 2015 je již minulostí a na letošní ročník budeme vzpomínat jako na přelomový. Festival navštívil rekordní počet fanoušků, vystoupil zde doposud největší počet účinkujících na nejvyšším počtu pódií za dobu od počátku konání festivalu Let It Roll. Přestěhování se do velkých, téměř bezlimitních prostorů letiště v Milovicích prospělo a přišlo v pravý čas.
Na celkem deseti stages vystoupilo přes 220 DJs a producentů z mnoha zemí celého světa. Všichni avizovaní umělci vystoupili dle plánu kromě producenta Break, kterého více než dostatečně nahradil jeden z nejoblíbenějších DJs v ČR - britský DJ A.M.C. V předchozích letech jsme si už téměř zvykli na to, že zahraniční umělci byli doslova ohromeni atmosférou, kterou jste na festivalu dokázali vytvořit. Ovšem letošní pozitivní ohlasy od zúčastněných producentů a DJs ještě převyšují dřívější pocity z vašich reakcí na jejich vystoupení. Děkovné vzkazy od DJs a producentů návštěvníkům se dají snad vyjádřit pouze takto: "Kdo nezažil, nepochopí! Hrát pro vás byl zážitek na celý život!". 
Tradiční Opening show festivalu byla opět podstatně jiná, než předešlé a v této tradici budeme pokračovat i nadále. Nebylo účelem předhánět úspěšnost Ioňské a předloňské show, ale uvést nás, všechny diváky, do příběhu aktuálního ročníku a přivést robotí hlavní pódium k životu. Věříme, že tato Opening show se vám, stejně jako předchozí, zapsala do mysli. Atmosféra na místě svědčila o tom, že se povedlo vyvolat ten moment, kdy člověku projede husí kůže po těle společně s dalšími desítkami tisíc lidí!
Počasí po celou dobu festivalu přálo a ani nepamatujeme, že bychom na Let It Rollu vůbec někdy měli příznivější. V průběhu dne jste se mohli pobavit a odpočinout si u doprovodných aktivit a bylo vidět, že jste si je řádně užívali. Denní zónu hodnotíme celkově jako velmi povedenou a barvitou.

Oceňujeme vaši ohleduplnost vůči obyvatelům Milovic a bez výjimek bezproblémový průběh fungování tak velkého počtu návštěvníků. Nejsou hlášené žádné větší škody na majetku a ani žádná zranění apod.
Za celé konání letošního ročníku děkujeme touto cestou především vám! Návštěvníkům Let It Rollu, kteří se jezdí na festival bavit, prožít co nejvíce zážitků, dobré hudby a vizuálních specialit, kterými je Let It Roll pověstný po celém světě. Děkujeme!
Na přípravě nevídaných vizuálních zážitků z Let It Rollu se podílela spousta domácích i zahraničních umělců, designerů, architektů a performerů. Všem velmi děkujeme za skvělou spolupráci a rádi bychom vám i touto cestou vyjádřili velký respekt za skvěle odvedenou práci. Poděkování samozřejmě dále patří všem, kdo se podíleli na přípravách a provozu festivalu. Všechna ta dřina opět stála za to a jsme pyšní, že můžeme spolupracovat v takovém, už téměř rodinném týmu, který se okolo Let It Rollu během řady let vytvořil.


Do příštího ročníku si klademe za cíl vylepšit vybavení festivalového areálu a pokračovat v konceptu "tak trochu jiného" festivalu s originálním vzhledem, nevídanými zážitky a našlapaným programem.


Přípravy na další ročník začínají již dnes! Ještě jednou děkujeme a uvidíme se na Let It Roll Open Air 2016!
VYJÁDŘENÍ K PROVOZU AREÁLU FESTIVALU:

Každé stěhování festivalu do nové lokace zpravidla bývá doprovázeno výskytem nedostatků v zázemí a provozu areálu, jelikož přesně odhadnout poměr funkčnosti a kapacit technického zabezpečení je téměř nemožné. I spolupráce s novými dodavateli bývá dost složitá, jelikož jejich představy o velikosti festivalu bývají liché a nenechají se přesvědčit. Přes veškeré snahy předejít problémům se proto objevily technické a provozní problémy i na letošním Let It Rollu. Pokud jste zažili některé z těchto nepříjemností, velmi se vám touto cestou omlouváme. Zde uvádíme vyjádření k nejčastějším stížnostem:


PÁSKOVACÍ STAN - FRONTY PŘI ODBAVENÍ:
Některé přijíždějící návštěvníky v první den festivalu bohužel čekal nemilý zážitek v podobě dlouhého čekání ve frontě na odbavení v páskovacím stanu. Dlouhou dobu odbavení a následnou tvorbu front zapříčinilo selhání techniky, resp. zdlouhavé načítání a ověřování vstupenek čtecími zařízeními. Bohužel nebylo týž den možné s tím cokoliv udělat a ke zlepšení došlo až druhý den, po výměně a přenastavení čtecích zařízení.


ZNEČIŠTĚNÉ MOBILNÍ WC:
Počet WC přistavených na festival odpovídal normě a doporučení dodavatele mobilních záchodů. I přesto bohužel došlo v exponovaných časech k pomalému a nedostatečnému čištění použitých WC. Do příštího ročníku připravujeme optimalizaci počtu záchodů i počtu čištění, aby došlo k podstatnému zlepšení.


KAPACITA PLATINA BARU:
Letošní výdej all inclusive drinků a jídla pro návštěvníky s Platina vstupenkou probíhal na dvou místěch - na Platina Baru přes den, na Platina Terase večer a v noci. Kapacity denního Platina Baru jsme bohužel podcenili a odbavení all inclusive drinků bylo pomalé. Omlouváme se návštěvníkům Platina a do příštího roku budeme zázemí Platiny navyšovat a zlepšovat.


PITNÁ VODA V AREÁLU:
Areál letiště Milovice nedisponuje žádným přívodem pitné vody, proto se musí veškerá voda složitě dovážet a doplňovat. Zásobníky na vodu musí samozřejmě navíc vyhovovat veškerým hygienickým normám, a proto její distribuce na festivalu probíhá dodávkou krajských VAK a jejich cisternami používanými pro dodávku vody při haváriích vody. Podařilo se nám domluvit dodávku vody ze dvou různých krajů ČR, ale i tak se počet cisteren a doplňování projevil jako nedostačující. Do příštího ročníku již víme, jaké kapacity potřebujeme a situaci zlepšíme.


Ještě jednou se omlouváme, pokud váš pobyt na LIR OA 2015 narušil některý ze zmíněných provozních nedostatků a pevně věříme, že hudební, vizuální a další zážitky tyto nepříjemnosti zcela předčily a zachováte Let It Rollu přízeň!
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit pomocí Facebooku

Login with Facebook
Lukáš Turek

Lukáš Turek | kimikcz@seznam.cz 16.8.2015 11:24


Jediná chyba platiny je ze si nemůžu vzít drink nebo pivo sebou ven , neřeknu kdybych u sebe měl 10 drinku a 5 redbullu tak je jasné že to někomu nesu ale že si vemu jeden drink a chci se jít dolů bavit s kamarády mi přijde trochu blbe že do sebe musím všechno naházet a pak se jít bavit bez pití
Ondřej Huml

Ondřej Huml | o.huml9@gmail.com 11.8.2015 17:48

Měli jsme VIP Platinum... Bomba!!! Nelituju ani haléře... Že jsme chvíli čekali na baru mi nevadilo.. Personál příjemný a milý... Největší radost mi udělala terasa, která přinesla úplně jiny pohled na main stage... Pokud příští rok o moc nezdražíte, není o čem hovořit
Ondřej Huml

Ondřej Huml | o.huml9@gmail.com 11.8.2015 17:42

Jakub Král

Jakub Král | snakesoft@seznam.cz 9.8.2015 13:04

Ahoj, ještě bych měl takovou výhradu. Letiště bylo obrovský, ale prostor v kempech pro stany velmi nedostačující. Jeden stan narvanej na druhým. Už ve čtvrtek okolo 20:00 jsme běhali po kempu a hledali volné místo, kam stan upíchnout. Trvalo nám to asi 20 min, než jsme kousíček místa našli. :(
Patrik Prikler

Patrik Prikler | priklerpatrik@gmail.com 5.8.2015 11:57

K tomu paskovaciemu stanu len tolko, ze pokial bola zle nastavena technika tak ste mali operativne vytvorit dalsie tri vstupy, aby tam ludia nestali do 11 vecer a stavali si stany za uplnej tmy v case,ked sa uz mali zabavat v areali! Takze nevyhovarat sa na techniku ale radsej priznat vlastne zlyhanie. Samostatna kapitola boli aj mnohi sbs- "kári",ktori vytacali ludi pocas celeho festivalu, cest vynimkam.
Jakub Vinš

Jakub Vinš | n.e.r.v@seznam.cz 4.8.2015 15:55

LUKÁŠ SALI HALAMA: Máš to v novinkách o pár dní dřív. Okolo 25tisíc...
Martin Jamall Drumer

Martin Jamall Drumer | seifer.makoo@centrum.sk 4.8.2015 13:51

s týmto ročnikom Let it Rollu som celkom spokojny ale predsa par
Karel Kabel

Karel Kabel | karel.kabel@post.cz 4.8.2015 13:49

Můj druhý LIR v životě a opět perfektní! Ač se občas ozvala nostalgie po pro mě příjemnějším Benešově, přesun do Milovic chápu jako nutnost vzhledem k tomu, kam LIR roste. Těch pár nedostatků (toiky, drahá pitná voda) přebila spousta pozitiv - především lineup a velká různorodost. Celkově to byl super mejdan - od repráku nás dostal až v neděli v 10:47 zásah ochranky a to asi mluví za vše :-) Takže pokud budu živ, v roce 2016 na 110% opět na LIR!!!
Clive

Clive | clive@codered.sk 4.8.2015 13:36

big ups!

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

International PR

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odkazy

Sledujte nas