Let It Roll Winter 2015 ČEKÁ SÉRIE WARM UPŮ!

Zima se pomalu blíží a my jsme pro vás ve spolupráci s českými a slovenskými promotéry připravili další z řad Warm Up mejdanů! V nejbližší době nás čeká 6 zastávek, bližší informace najdete na našem webu v sekci Warm Up. Další Warm Upy postupně doplníme. . .

  LINE UP LET IT ROLL WINTER 2015 DOPLNÍ: MATRIX&FUTUREBOUND, THE UPBEATS, ORIGINAL SIN A ROCKWELL

Jak už víme, letošní zimní edice festivalu Let It Roll bude hostit dva významné hráče na drum and bassové scéně, a to legendární noc Noisia Invites a britský label Viper Recordings. Prvními headlinery se stala Noisia a Insideinfo. Dnes se k těmto jménům připojí další 4 jména. Více informací v článku

  FACEBOOK UDÁLOST LET IT ROLL OPEN AIR 2015

Datum letního festivalu Let It Roll Open Air 2015 je potvrzeno! Na přelomu července a srpna (31.7. - 1.8. 2015) se mohou všichni fanoušci Bass Music těšit na jedinečnou atmosféru a nabitý line up, plný zahraničních headlinerů. Vytvořili jsme facebook událost a budeme rádi, pokud se přidáte.

DALŠÍ STAGE LET IT ROLL WINTER 2015 OBSADÍ BRITSKÝ LABEL VIPER RECORDINGS!

Všichni už víme, že jedna hlavních stagí zimního Let It Rollu 2015 bude hostit legendární noc Noisia Invites. Je načase představit druhou hlavní stage Let It Roll Winter 2015, kterou si vzal pod svá křídla respektovaný britský label Viper Recordings. Více informací najdete v článku . . .

LEGENDÁRNÍ NOISIA INVITES NA LET IT ROLL WINTER 2015

S obrovskou radostí oznamujeme, že holandský projekt Noisia bude mít na Let It Roll Winter 2015 svou vlastní stage, světoznámou Noisia Invites. Česká republika bude mít tak možnost zažít vůbec poprvé tuto legendární, energií nabitou noc společně s jedinečným line upem plným světových DnB jmen!

VSTUPENKY DRUM AND BASS WINTER PASS

I v letošní halové sezóně se Česká republika opět promění v srdce evropské bass music scény. Čekají nás nezapomenutelné akce a skvělá hudba! Pokud se chystáte na akce Imagination 2014 a Let It Roll Winter 2015, připravili jsme pro vás limitovanou edici vstupenek DRUM AND BASS WINTER PASS . . .

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK V KAMENNÝCH OBCHODECH

Vstupenky na zimní Let It Roll můžete kromě předprodejních míst Ticketportal.cz zakoupit i v pražských kamenných obchodech Maximum Underground, Growshop.cz, Chillboards.cz, Dickies, každý víkend a středy v klubu Storm.

OFICIÁLNÍ VYJÁDŘENÍ K HOSPITALITY PRAGUE 2014

V pátek 24. října se v pražském klubu Sasazu odehrálo další pokračování labelové noci Hospitality night. Vyjádření k celému průběhu noci naleznete ve článku…

HOSPITALITY 2014 / PRVNÍ FOTOREPORT

Přinášíme vám první fotoreport z páteční Hospitality. Dnes jsme dostali zprávu od zástupců Hospital Records, ve které děkují českému publiku za skvělou atmosféru! Dnes zveřejníme i oficiální vyjádření shrnující vysvětlení ke vzniklým problémům u vstupu a informace o možnosti vrácení vstupenek.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

pr@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

International PR

Jozef Šiarik

promo@letitroll.eu

Asistent PR, akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

Odkazy

Sledujte nas