Changing Faces namíchala summer mix pro Let It Roll Open Air 2016!

Slovenská producentka Changing Faces patří aktuálně mezi nejproduktivnější slovenské producenty a na letním Let It Rollu rozhodně chybět nebude! Její talent a produkce směřuje především do liquidních vod melodického DnB, o čemž svědčí i jeji selekce...

  Letošní ročník Let It Roll bude již třetím rokem hostit turnaj v DNBSTEPU!

Přinášíme dobré zprávy všem tanečníkům a fanouškům drum&bass step / dance ! Letošní ročník Let It Roll bude již třetím rokem hostit turnaj v tomto pro drum&bass specifickém tanečním umění. Podmínky účasti jsou jednoduché - stačí troška skillu a dobrá nálada ! Těšíme se na vás, tanci zdar !

  Audio přiveze na Let It Roll své nové album Beastmode!

Audiova vizáž drsňáka, se kterým si není radno zahrávat, skvěle odráží i tvář jeho muziky. Tvrdá, rychlá, agresivní, nesmlouvavá. Neurofunk, který člověka bez zeptání požvýká a vyplivne jako kyselou malinu.

Headliner Let It Roll 2016, liquidový kouzelník Netsky vydává své třetí album!

Málokdo se dokáźal prodrat nahoru tak rychle jako mladý belgičan Netsky, který svým producentským uměním ohromil scénu už ve svých dvaceti letech

ČTVRTEČNÍ BUS PARTIES OVLÁDNE Neurofunk Will Never Die a Neurofunk Grid!

Náš nový DNBus si letos odjezdí celkem devět nezapomenutelných jízd, každá s jinými DJs a každá naprosto unikátní. O čtvrteční pekelnou jízdu se postará český mejdan Neurofunk Will Never Die a Neurofunk Grid!

KOLEKCE LET IT ROLL NA [[[TRIDENT OPEN AIR 2016

Tento víkend na [[[Trident Open Air budete mít možnost zakoupit novou kolekci Let It Roll oblečení a doplňků! Vše seženete v prodeji přímo v areálu festivalu v červeném stánku Escape Wear.

Hospital Records vydává exkluzivní EP pro Let It Roll

Hospital Records letos obsadí rovnou dvě stage - svou premiéru na Let It Rollu zažije i sesterský label Hospitalu, Med School. A nic vás na tyhle dva večery nenaladí lépe než Hospital Goes To Let It Roll EP, které právě spatřilo světlo světa.

Pendulum DJ set a MC Verse se vrací na letní Let It Roll!

Jedni je milují, druzí je nemohou ani cítit. Jedno je ale neoddiskutovatelné - zatřásli s DnB scénou tak, jako se to povedlo jen málokomu.

Vstupenky na letní Let It Roll zdražují na konci června!

Lupeny za nejnižší cenu, na festival Let It Roll Open Air 2016, můžete pořídit do konce června. Od 1. července vstupenky zdražují a jedná se o poslední cenový vzestup do samotného konání festivalu. Informace o vstupenkách najdete v článku...

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

International PR

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odkazy

Sledujte nas