Let It Roll Open Air 2014 // Aftermovie TEASER

Oficiální AFTERMOVIE z letního Let It Roll Open Air 2014 je téměř ready! Přinášíme vám krátký teaser! Kompletní atermovie již brzy . . .!

  SOUTĚŽ O 10 VSTUPENEK NA PODZIMNÍ HOSPITALITY PRAGUE 2014

V říjnu bude Praha opět hostit oblíbenou halovou akci Hospitality Prague 2014. Pro ty z vás, kteří mají zájem soutěžit a podpořit tuto halovou akci, dáváme šanci vyhrát vstupenku. Ze zúčastněných soutěžících vylosujeme 10 šťastlivců, kteří si zajdou na tento mejdan zdarma!

  High Contrast vystoupí na říjnové Hospitality na místo London Elektricity!

London Elektricity bohužel z vážných osobních důvodů na říjnové Hospitality Prague 2014 nevystoupí. Ale není třeba truchlit! Tonyho Colmana nenahradí nikdo jiný, než druhá největší legenda britského vydavatelství Hospital Records, High Contrast!

  Na Hospitality Warm Up dorazí Danny Byrd!

Warm up na letošní HOSPITALITY PRAGUE, která proběhne 24/10 na pražském Výstavišti v Holešovicích! Headlinerem této zahřívačky bude legendární britský producent DANNY BYRD! Více info již brzy!

Hudební halovou sezónu odstartuje Hospitality Prague 2014!

Jeden z nejúspěšnějších současných drum and bassových labelů Hospital Records se 24.10.2014 opět vrací do Prahy. Po úspěšném listopadovém vydání, bude Praha opět hostit známá jména tohoto britského vydavatelství, společně se samotným šéfem Tony Colmanem ( London Elektricity)!

DRUM&BASSARENA:PRVNÍ LIVE STREAM ZÁZNAMY Z LETNÍHO LET IT ROLL

Drum&BassArena na letošním letním Let It Rollu oslavila 18-té narozeniny a jak už to tak bývá, slavilo se ve velkém. Přinášíme vám první záznamy z Finland Factory stage! První várka obsahuje kompletní sety od The Upbeats, Matrixe & Futurebounda, A.M.C, Rido a A-Cray!

SOUTĚŽ - NEJLEPŠÍ FOTKY Z FESTIVALU LET IT ROLL OPEN AIR 2014

Stejně jako minulý rok i spouštíme soutěž o nejlepší fotky z festivalu Let It Roll Open Air 2014! V minulém roce se do soutěže přihlásilo nespočet soutěžících a podařilo se shromáždit spoustu skvělých fotek a věříme, že i letos to nebude jinak. Více o pravidlech soutěže v článku . . .

Hospitality Prague 2014 se opět uskuteční na pražském Výstavišti Expo v Holešovicích.

Hospitality Prague 2014 se i letos odehraje na pražském Výstavišti Expo v Holešovicích. Hospitality Prague 2014 se pro letošní rok přesouvá do Křižíkova pavilonu E, oproti minulému ročníku, který se odehrál v pavilonu B. Více informací najdete v článku.

NOVÁ VÁRKA FOTEK Z LET IT ROLL OPEN AIR 2014

Stále jsme plni dojmů z letošního vydařeného festivalu Let It Roll a nejradši bychom celý víkend dali ještě jednou! Atmosféru festivalu si můžeme alespoň trochu připomenout fotkami. Doplnili jsme sekci Galerie o novou várku fotek a prvních videí našich českých a zahraničních partnerů. . .

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

pr@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

International PR

Jozef Šiarik

promo@letitroll.eu

Asistent PR, akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

Odkazy

Sledujte nas