NOVÁ VÁRKA SAMOLEPEK LET IT ROLL OPEN AIR 2015

S blížícím se letním festivalem jsme opět nechali vyrobit omezený počet samolepek. Pokud máte o stickerky zájem, můžete si je vyzvednout na nějaké LIR Warm-up party nebo si jednoduše pošlete obálku a my vám pošleme všechny tři verze samolepek.

  PŘEDSTAVUJEME MAPU AREÁLU PÁTEČNÍ RAM NIGHT 2015

Do halové akce RAM Night 2015 zbývá poslední 2 dny! Přinášíme vám mapu areálu, ať víte co na vás čeká. Pro letošní rok se RAM Night odehraje v pavilonu E. Více informací v článku . . .

  RAM NIGHT PRAGUE MEET & GREET

Chceš se setkat se svým oblíbeným producentem z RAM Records? Potřást si rukou s Andym C, získat podpis Calyxe a Teebeeho nebo si udělat foto s Wilkinsonem? Můžeš!

NA FESTIVALU LET IT ROLL OPEN AIR 2015 VYSTOUPÍ NOISIA !

S obrovskou radostí oznamujeme, že do seznamu headlinerů letošního festivalu přibyl holandský projekt NOISIA! Po úspěšné Noisia Invites vystoupí holandská trojce v rámci Let It Roll Main stage na Let It Roll Open Air 2015.

OFICIÁLNÍ ČASOVÝ LINE UP PÁTEČNÍ RAM NIGHT 2015

Už tento pátek se na pražském Výstavišti v Holešovicích odehraje historicky největší RAM Night v České republice. Zveřejňujeme oficiální časový line up doplněný o české DJs, kteří doplní pětici zahraničních headlinerů. Přípravy jsou v plném proudu, uvidíme tento pátek...!

VÝHERCI SOUTĚŽE O 7 VSTUPENEK NA RAM NIGHT 2015

Zveřejňujeme vítěze soutěže o 7 volných vstupenek na dubnovou RAM Night 2015. Do soutěže se přihlásil rekordní počet soutěžících. Děkujeme za účast v soutěži. Výherci jsou zveřejnění v článku . . .

LET IT ROLL ON TOUR 2015 - KOMPLETNÍ INFORMACE

Všechny užitečné informace (doprava, start akce, upozornění, vstup, mapa) a organizační pokyny ohledně k halové akci Let It Roll On Tour 2015 si prosím přečtěte v článku. . . Informace postupně doplníme. . .

FESTIVAL LET IT ROLL OZNAMUJE NOVÉ MÍSTO KONÁNÍ!

Festival Let It Roll Open Air 2015 oznamuje místo konání a stěhuje se z Benešova na milovické letiště ve Středočeském kraji. Areál v Milovicích nabídne několik zásadních zlepšení, díky kterým se můžeme těšit na ještě lepší prožitek třídenního drum and bassového svátku bez limitů...

DRUHÁ FÁZE LINE UPU LET IT ROLL OPEN AIR 2015

Zveřejňujeme dalších 14 zahraničních jmen, kteří vystoupí na letním festivalu Let It Roll Open Air 2015. Do line upu přibyla jména, jako High Contrast, Audio, majitelé labelů Kasra, ANT TC1, DBridge, Phace a mnoho dalších. Více informací o headlinerech najdete na našem webu v sekci Line Up...

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

Travel, Shuttle services

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

International PR

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

stanky@realbeat.net

Odkazy

Sledujte nas