INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY HOSPITALITY PRAGUE 2014

Všechny užitečné informace (doprava, start akce, upozornění, vstup, mapa) a organizační pokyny ohledně páteční Hospitality si prosím přečtěte v článku. . .

  Stánek s oficiálníma tričkama a doplňky na Hospitality

Na páteční Hospitality bude prodejní stánek s oficiálníma tričkama a doplňky Let It Roll a také několik triček Hospital Records. Pozor, počet triček v prodeji bude omezen, takže s nákupy dlouho neváhejte. Oficiální Let It Roll merchandise můžete také zakoupit v eshopu www.escapewear.cz

  NA PÁTEČNÍ HOSPITALITY PRAGUE ZVEŘEJNÍME PRVNÍ INFORMACE K LET IT ROLL WINTER 2015

Kromě páteční Hospitality night nás za pár měsíců čeká jedna z největších událostí letošní zimy a to halová akce Let It Roll Winter 2015. V pátek na Hospitality zveřejníme první střípky line upu zimního Let It Rollu . . .

HOSPITALITY 2014 PODPOŘÍ JEDEN Z NEJLEPŠÍCH SOUND SYSTÉMŮ FUNKTION-ONE

Říjnová Hospitality se odehraje v prostorách pražského klubu Sasazu. Pro říjnovou Hospitality 2014 bude klub posílen o jeden z nejlepších sound systému světa, Funktion-One. Nebudou chybět originální Hospital dekorace a projekce.

HOSPITAL RECORDS OSLAVÍ SVÉ 18-TÉ NAROZENINY UŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN V PRAZE

Již příští pátek se do Prahy vrátí oblíbená Hospitality Prague. Tato akce se stala fenoménem, který už sahá mnohem dál než za Britské ostrovy. Říjnová show přivítá opravdu jedinečný line up, doplněný o kvalitní české DJe a producenty. Více informací o blížící se akci najdete v článku . . .

OFICIÁLNÍ ČASOVÝ LINE UP HOSPITALITY PRAGUE 2014

Říjnová Hospitality Prague 2014 se odehraje již příští pátek v pražském klubu Sasazu! Zveřejňujeme oficiální časový lineup. Přípravy jsou v plném proudu, uvidíme se příští pátek 24.10.2014!

Výběrové řízení: PR specialista – propagace festivalu na zahraničních trzích

Firma Beat Promotion s.r.o., která se zaměřuje na pořádání kulturních akcí, hledá do svého týmu PR specialistu s vynikajícím přehledem o elektronické muzice a se specializací na propagaci na zahraničních trzích. Více informací o výběrovém řízení naleznete ve článku...

HOSPITALITY Prague 2014 / Official Teaser

Posledních 10 dní nás dělí od říjnové Hospitality 2014. Přípravy jsou v plném proudu a Hospital crew posílá pozdravy. Teď už jen zbývá se pořádně naladit video teaserem! Praha opět zažije pořádnou dávku DnB a jsme rádi, že budete u toho!

CELKOVÝ POČET VSTUPENEK NA ŘÍJNOVOU HOSPITALITY LIMITOVÁN NA 2100 KUSŮ!

Z důvodu přesunutí Hospitality Prague 2014 z pražského Výstaviště do Sasazu, je celkový POČET VSTUPENEK STRIKTNĚ LIMITOVÁN na 2100 kusů. Důvodem tohoto omezení je, zajistit pohodlí všech návštěvníků a tím zamezit překročení kapacity klubu. V současné době jsou prodány dvě třetiny vstupenek.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

pr@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

International PR

Jozef Šiarik

promo@letitroll.eu

Asistent PR, akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

Odkazy

Sledujte nas