Metrik na říjnové Hospitality Prague představí své debutové album Universal Language

Tom Mundell a.k.a Metrik je londýnský producent, který v poslední době svou produkcí trhá současnou d'n'b scénu na kusy. Na říjnové Hospitality Prague 2014 představí své debutové album Universal language

  Poslední možnost hlasovat v anketě BestCOOLfest

Let It Roll byl nominován jako jeden z nejoblíbenějších festivalů za rok 2014. Hlasujte pro absolutního vítěze po kliknutí na tento článek. Děkujeme za podporu! Hlasovat můžete do 12. září a z hlasujících se vylosují výherci hodnotných cen...

  Sluneční brýle Let It roll skladem

Oblíbené sluneční brýle Let It Roll jsou v prodeji! Série brýlí zahrnuje nové druhy, barvy obrouček, zrcadlová i nezrcadlová skla. Seženete je v eshopu www.escapewear.cz po klinutí na tento článek...

Danny Byrd (Hospital Recs, UK) at Storm Club!

Warm up na letošní HOSPITALITY PRAGUE, která proběhne 24/10 na pražském Výstavišti v Holešovicích! Headlinerem této zahřívačky bude legendární britský producent DANNY BYRD! Více informací najdete na webu klubu Storm.

OFICIÁLNÍ PLAKÁT HOSPITALITY PRAGUE 2014

Hospitality Prague 2014 se i letos odehraje na pražském Výstavišti Expo v Holešovicích. Hospitality Prague 2014 se pro letošní rok přesouvá do Křižíkova pavilonu E, oproti minulému ročníku, který se odehrál v pavilonu B.

Let It Roll Open Air 2014 // Aftermovie TEASER

Oficiální AFTERMOVIE z letního Let It Roll Open Air 2014 je téměř ready! Přinášíme vám krátký teaser! Kompletní atermovie již brzy . . .!

SOUTĚŽ O 10 VSTUPENEK NA PODZIMNÍ HOSPITALITY PRAGUE 2014

V říjnu bude Praha opět hostit oblíbenou halovou akci Hospitality Prague 2014. Pro ty z vás, kteří mají zájem soutěžit a podpořit tuto halovou akci, dáváme šanci vyhrát vstupenku. Ze zúčastněných soutěžících vylosujeme 10 šťastlivců, kteří si zajdou na tento mejdan zdarma!

High Contrast vystoupí na říjnové Hospitality na místo London Elektricity!

London Elektricity bohužel z vážných osobních důvodů na říjnové Hospitality Prague 2014 nevystoupí. Ale není třeba truchlit! Tonyho Colmana nenahradí nikdo jiný, než druhá největší legenda britského vydavatelství Hospital Records, High Contrast!

Na Hospitality Warm Up dorazí Danny Byrd!

Warm up na letošní HOSPITALITY PRAGUE, která proběhne 24/10 na pražském Výstavišti v Holešovicích! Headlinerem této zahřívačky bude legendární britský producent DANNY BYRD! Více info již brzy!

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

pr@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

International PR

Jozef Šiarik

promo@letitroll.eu

Asistent PR, akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

Odkazy

Sledujte nas