VSTUPENKY BUDOU V PRODEJI I NA MÍSTĚ!

Na pokladně festivalu budou v prodeji vstupenky: Kobalt (1700 Kč), Chrom (1900 Kč), Vstupenky jen na sobotu (1000/1200 Kč) možnost dokoupení kempu k základní vstupence (200 Kč).

  Mimořádné zprávy z Benešova!

Příběh letošního festivalu Let It Roll zavede návštěvníky do robotického města. Toto tajemné industriální místo v srdci Evropy je zahaleno do neprostupného štítu. Ale vše nasvědčuje tomu, že štít slábne a první srpnový pátek se město otevře návštěvníkům ke střetu s elektronickým světem.

  FOTOREPORTÁŽ ZE STAVBY AREÁLU LET IT ROLL OPEN AIR 2014

Let It Roll Open Air 2014 je už za dveřmi a přímo na místě stále makáme na závěrečných přípravách před festivalem. Bude to mazec, těšíme se na vás!

  Let It Roll bude ekologičtější festival

Na našem festivalu budeme opět mít systém zálohovaných 0,5l kelímků na pivo a drinky. Aby se dosáhlo našeho cíle, mít čistější festival s menším negativním dopadem na ekologii, budou kelímky zálohované. Seznamte se se systémem zálohovaných kelímků ve článku...

  KOMPLETNÍ FESTIVALOVÉ INFORMACE

Zveřejňujeme kompletní praktické festivalové informace, které jsme aktualizovali o to nejaktuálnější info. Areál // Doprava // Parkování // Stanování // Ubytování v okolí // Služby // Press // ZTP // Vstupenky a další užitečné informace o festivalu Let It Roll Open Air 2014.

  Oficiální fotostánek Let It Roll na festivalu

V areálu bude nově k dispozici fotostánek, kde si se svou partou, drahou polovičkou můžeš pořídit tématické vzpomínkové foto z festivalu. Chcete mít profesionální fotografii z festivalu i v tištěné podobě? Navštivte fotostánek.

V předprodeji vstupenek na letní Let It Roll zbývá posledních 1500 kusů!

V předprodeji vstupenek na letní Let It Roll zbývá posledních 1500 kusů! Let It Roll Open Air 2014 se nezadržitelně blíží a lupeny mizí opravdu rychle, pokud ještě nemáte vstupenku, doporučujeme ji co nejdříve pořídit. Více informací o vstupenkách najdete na našem webu v sekci Vstupenky

OFICIÁLNÍ LET IT ROLL MIX 2014 OD DABS!

Dabs si českou premiéru odbude letos na festivalu Let it Roll, kde vystoupí v pátek 1. srpna v rámci Authentic Music Night. Poslechnout si ho tam budete moci společně se jmény jako Icicle, Mortem či A-Cray.

VÍKEND SE POMALU BLÍŽÍ A S NÍM JEDNY Z POSLEDNÍCH LET IT ROLL WARM UPŮ

Let It Roll pomalu klepe na dveře a nás tento víkend čekají jedny z posledních Warm Up mejdanů. V pátek se můžete těšit na nekompromisní hardcore s Hungry Beats v pražském klubu Storm. V sobotu nás čeká Warm Up open air s názvem Noise, kde vystoupí zástupce LIR bookingu Thiew a mnoho dalších. . .

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

pr@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

International PR

Jozef Šiarik

promo@letitroll.eu

Asistent PR, akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

Odkazy

Sledujte nas