Aktuálně z Hospitality Prague

Ačkoli je akce Hospitality Prague v plném proudu, nastala zde situace, že byl ze strany managementu odepřen vstup do klubu Sasazu, ikdyž kapacita nebyla zdaleka vyčerpána. Situaci jsme se snažili usilovně řešit, ale bohužel byl vstup na půl hodiny uzavřen. Více informací naleznete ve článku...

  DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY HOSPITALITY PRAGUE 2014

Přinášíme vám poslední doplňující informace k dnešní Hospitality Prague. Přípravy na dnešní večer jsou v plném proudu. Těšíme se na vás!

  DNB Afterparty by Let It Roll crew

Doražte na afterparty po páteční labelové noci Hospitality Prague. Sobotní afterparty se bude konat ve Stormu pod taktovkou Let It Roll crew v zastoupení DJs Bifidus Aktif, Suki, Mr. Happy a dalších. Start je stanoven na 21:00 ...

  INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY HOSPITALITY PRAGUE 2014

Všechny užitečné informace (doprava, start akce, upozornění, vstup, mapa) a organizační pokyny ohledně páteční Hospitality si prosím přečtěte v článku. . .

  Stánek s oficiálníma tričkama a doplňky na Hospitality

Na páteční Hospitality bude prodejní stánek s oficiálníma tričkama a s doplňky Let It Roll a také několik triček Hospital Records. Pozor, počet triček v prodeji bude omezen, takže s nákupy dlouho neváhejte. Oficiální Let It Roll merchandise můžete také zakoupit v eshopu www.escapewear.cz

Aktuálně z Hospitality Prague

NA PÁTEČNÍ HOSPITALITY PRAGUE ZVEŘEJNÍME PRVNÍ INFORMACE K LET IT ROLL WINTER 2015

Kromě páteční Hospitality night nás za pár měsíců čeká jedna z největších událostí letošní zimy a to halová akce Let It Roll Winter 2015. V pátek na Hospitality zveřejníme první střípky line upu zimního Let It Rollu . . .

HOSPITALITY 2014 PODPOŘÍ JEDEN Z NEJLEPŠÍCH SOUND SYSTÉMŮ FUNKTION-ONE

Říjnová Hospitality se odehraje v prostorách pražského klubu Sasazu. Pro říjnovou Hospitality 2014 bude klub posílen o jeden z nejlepších sound systému světa, Funktion-One. Nebudou chybět originální Hospital dekorace a projekce.

HOSPITAL RECORDS OSLAVÍ SVÉ 18-TÉ NAROZENINY UŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN V PRAZE

Již příští pátek se do Prahy vrátí oblíbená Hospitality Prague. Tato akce se stala fenoménem, který už sahá mnohem dál než za Britské ostrovy. Říjnová show přivítá opravdu jedinečný line up, doplněný o kvalitní české DJe a producenty. Více informací o blížící se akci najdete v článku . . .

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

pr@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

International PR

Jozef Šiarik

promo@letitroll.eu

Asistent PR, akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

Odkazy

Sledujte nas