Na Hospitality Warm Up dorazí Danny Byrd!

Warm up na letošní HOSPITALITY PRAGUE, která proběhne 24/10 na pražském Výstavišti v Holešovicích! Headlinerem této zahřívačky bude legendární britský producent DANNY BYRD! Více info již brzy!

  Hudební halovou sezónu odstartuje Hospitality Prague 2014!

Jeden z nejúspěšnějších současných drum and bassových labelů Hospital Records se 24.10.2014 opět vrací do Prahy. Po úspěšném listopadovém vydání, bude Praha opět hostit známá jména tohoto britského vydavatelství, společně se samotným šéfem Tony Colmanem ( London Elektricity)!

  DRUM&BASSARENA:PRVNÍ LIVE STREAM ZÁZNAMY Z LETNÍHO LET IT ROLL

Drum&BassArena na letošním letním Let It Rollu oslavila 18-té narozeniny a jak už to tak bývá, slavilo se ve velkém. Přinášíme vám první záznamy z Finland Factory stage! První várka obsahuje kompletní sety od The Upbeats, Matrixe & Futurebounda, A.M.C, Rido a A-Cray!

SOUTĚŽ - NEJLEPŠÍ FOTKY Z FESTIVALU LET IT ROLL OPEN AIR 2014

Stejně jako minulý rok i spouštíme soutěž o nejlepší fotky z festivalu Let It Roll Open Air 2014! V minulém roce se do soutěže přihlásilo nespočet soutěžících a podařilo se shromáždit spoustu skvělých fotek a věříme, že i letos to nebude jinak. Více o pravidlech soutěže v článku . . .

Hospitality Prague 2014 se opět uskuteční na pražském Výstavišti Expo v Holešovicích.

Hospitality Prague 2014 se i letos odehraje na pražském Výstavišti Expo v Holešovicích. Hospitality Prague 2014 se pro letošní rok přesouvá do Křižíkova pavilonu E, oproti minulému ročníku, který se odehrál v pavilonu B. Více informací najdete v článku.

NOVÁ VÁRKA FOTEK Z LET IT ROLL OPEN AIR 2014

Stále jsme plni dojmů z letošního vydařeného festivalu Let It Roll a nejradši bychom celý víkend dali ještě jednou! Atmosféru festivalu si můžeme alespoň trochu připomenout fotkami. Doplnili jsme sekci Galerie o novou várku fotek a prvních videí našich českých a zahraničních partnerů. . .

ZTRÁTY A NÁLEZY / LET IT ROLL OPEN AIR 2014

Pokud něco postrádáte z víkendu, podívejte se na fotky nalezených věcí po Let It Roll Open Air 2014. Připravili jsme kompletní seznam všech nalezených věcí. Více informací v článku . . .

LIMITOVANÁ EDICE 300 KUSŮ VSTUPENEK NA HOSPITALITY PRAGUE 2014 ZA 400 KČ!

Předprodej vstupenek na říjnovou Hospitality Prague 2014 je spuštěn! V síti Ticketportal.cz můžete pořídit nejlevnější vstupenky za 400 Kč + poplatky prodejce. Po vyprodaní bude možné zakoupit vstupenky do konce září za cenu 500 Kč + poplatky, poté se cena zvýší na 600 kč + poplatky až do akce.

Na podzim se Praha opět promění v srdce evropské bass music scény!

Na podzim se Praha opět promění v srdce evropské bass music scény. Přivítáme oblíbenou Hospitality night, Imagination festival v halách výstaviště PVA Letňany a v únoru halová edice Let It Roll Winter 2015 opět na třech stagích. Čekají nás nezapomenutelné akce a skvělá hudba! Těšíme se na vás . . .!

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

pr@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

International PR

Jozef Šiarik

promo@letitroll.eu

Asistent PR, akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

Odkazy

Sledujte nas