DŮLEŽITÉ INFORMACE PRO DRŽITELÉ VSTUPENEK NA SPLÁTKY.

Rádi bychom upozornili všechny návštěvníky, kteří si zakoupili vstupenku STANDARD nebo PLATINUM na dvě splátky, o termínu druhé splátky. Druhá splátka vstupenky musí být splacena v termínu 1. - 31. května 2016. Kompletní informace najdete v článku...

  Na Let It Rollu vystoupí techstepoví průkopníci Ed Rush & Optical!

Ed Rush & Optical jsou stejně nerozlučná dvojka jako nebo Laurel a Hardy nebo Tom a Jerry. Už před dvaceti lety se jejich sólové kariéry zkřížily, aby spolu přivedli na světlo světa proslulý label Virus Recordings.

  Hospital Records otevře svou ordinaci plnou odborníků na liquid DnB ve čtvrtek na FACTORY stage!

Britský label Hospital Records není potřeba zvlášť představovat. Vydavatelství orientované převážně na melodické subžánry DnB má po celém světe tisícovky fanoušků a na letním Let It Rollu rozhodně chybět nebude!

Viper Recordings Goes To Let It Roll EP vychází už tento pátek!

Na anglickém labelu Viper Recordings, jenž o sobotní noci převezme nadvládu nad Factory Stage, právě vychází speciální festivalové EP “Viper Recordings Goes To Let It Roll” plné našlapaných pecek!

Vlajková noc holandské trojce Black Sun Empire se opět chystá dobít letní Let It Roll!

Vlajková noc holandské trojce Black Sun Empire se opět chystá dobít letní Let It Roll. Můžeme opravdu říct, že tentokrát nás čeká vůbec nejsilnější line-up za celou historii Blackout nights na festivalu Let It Rollu. Přesvědčte na vlastní kůži...

Camo & Krooked se vrací na Let It Roll!

Oblíbené rakouské duo Camo & Krooked sklízející jeden úspěch za druhým se letos opět vrací na Let It Roll festival, aby potěšilo své fanoušky DJ setem na hlavní stage.

Chystáš se na letní Let It Roll a trhá ti srdce nechat skate doma? Vem ho s sebou, čeká tě SKATE RAMPA!

Chystáš se na letní Let It Roll a trhá ti srdce nechat skate doma? Tak vem fošnu s sebou, bude se u nás mít jako v peřince. Ve fun zóně bude i letos k mání minirampa pro skateboard a bmx riders. Na místě si můžete zapůjčit vybavení a jízdu si pod dohledem instruktora vyzkoušet.

Kompletní lineup Let It Roll Open Air 2016 - rekapitulace

Šestá a zároveň poslední část lineupu letošního Let It Rollu byla nedávno odhalena a nyní je ten správný čas na malé shrnutí. Na co vše se tedy můžete na konci července těšit?

SPOUŠTÍME soutěž o 5 vstupenek na letní Let It Roll Open Air 2016!

Již tradičně spouštíme soutěž o 5 vstupenek na letní Let It Roll. pravidla soutěže jsou jednoduchá, sdílejte plakát festivalu na svůj Facebook profil, pozvěte své přátele na událost a pošlete nám mail. Vítěze budeme losovat 23.7. 2016! Podrobnosti soutěže najdete v článku...

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

krystof@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

EU Bus Tours

Jozef Šiarik

jozef@letitroll.eu

Czech republic PR, Akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

International PR

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Odkazy

Sledujte nas