PRAKTICKÉ INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY / LET IT ROLL WINTER 2015

Všechny užitečné informace (doprava, start akce, upozornění, vstup, mapa) a organizační pokyny ohledně k zimní halové akci Let It Roll Winter 2015 si prosím přečtěte v článku. . . Informace postupně doplníme. . .

  Legendární britské vydavatelství Viper Recordings představí na zimním Let It Rollu 6 velikánů současné světové dnb scény!

Legendární britské vydavatelství Viper Recordings představí na zimním Let It Rollu šest velikánů současné světové dnb scény! V článku představíme jednotlivé headlinery a v playlistu Viper Recordings track selection zjistíme, díky kterým skladbám se zapsali do světovém drum and bassové historie. . .

  PŘEDSTAVUJEME ČESKÉ PRODUCENTY A DJs DOPLŇUJÍCÍ LINE UP ZIMNÍHO LET IT ROLLU

Na zimím Let It Rollu zahraje kromě spousty zahraničních producentů také špička české a evropské bassmusic scény. Jména první série najdete v článku . . .

Výherci soutěže volných vstupů a merchandise Let It Roll

Výherci soutěže ve spolupráci s Escape Wear byli vylosováni! Děkujeme všem za účast v soutěži a výhercům gratulujeme! Jejich jména naleznete po kliknutí na tento článek.

Chceš si zahrát na zimním Let It Rollu? Máš šanci!

Dj contest o možnost zahrát si na Let It Roll Winter 2015 je spuštěn! Autor toho nejlepšího setu bude mít možnost otevřít stage britského vydavatelství Viper Recordings. Pravidla soutěže najdete na www.sety.cz

POKRAČOVÁNÍ SLOVENSKÉHO LET IT SNOW UŽ PŘÍŠTÍ TÝDEN!

Příští týden nás čeká další pokračování oblíbené Let It Roll ve slovenském areálu Jasná. Dvoudenní pohodu na horách okoření skvělý line up v čele s Metrikem a Let It Roll DJs

MÍSTO KONÁNÍ ZIMNÍHO LET IT ROLL 2015 - VÝSTAVIŠTĚ EXPO, PRAHA - HOLEŠOVICE

Další ročních úspěšné halové akce Let It Roll Winter 2015 se odehraje v areálu pražského Výstaviště v Holešovicích. Hudební areál čeká v letošním roce několi úprav. Letošní rozvržení hudebního areálu napovídá o tom, že únorová halová akce, bude zatím největší ze všech dílů Let It Roll Winter...

PROMUJ FESTIVAL LET IT ROLL VE SVÉM MĚSTĚ!

Pravidelně odpovídáme na zprávy fanoušků s nabídkou promování festivalu Let It Roll ve svém okolí. Máme nabídku pro fanoušky, kteří chtějí podpořit festival a zároveň získat oficiální plakát Let It Roll Winter . Vylepte si doma plakát a rozneste letáčky po nejbližších klubech a festivalech!

KOMPLETNÍ ZAHRANIČNÍ LINE UP LET IT ROLL WINTER 2015

Zahraniční line up zimního Let It Rollu je kompletní! Na dvou special stagích vystoupí 13 zahraničních projektů. Těšit se můžeme na jména, jako Noisia, Friction, Matrix & Futurebound, Marky, The Upbeats, The Prototypes, Phace, Gridlok, Original Sin, Rockwell, Insideinfo, Dimension a další.

Kontakt

Všeobecné informace

info@letitroll.cz

Promotér, partneři

Zdeněk Souček

suki@letitroll.cz

PR Manažer, marketing

Michal Karmazin

michal@letitroll.cz

Artist management

Kryštof Benca

pr@letitroll.cz

Produkce, office

Veronika Jirků

office@beatpromotion.cz

Travel, Shuttle services

Jozef Šiarik

travel@letitroll.eu

Asistent PR, akreditace

Ondřej Vrba

ondra@letitroll.cz

Partneři

Marek Vohralík

sponzoring@letitroll.eu

International PR

Miki Němec

miki@letitroll.eu

Stánky, gastro

stanky@realbeat.net

Odkazy

Sledujte nas